Vaka: 30,709

İyileşen: 26,461

Vefat: 203

Vaka: 30,709

İyileşen: 26,461

Vefat: 203

9.209
10.6949
12.6415

...
Magazin

Şimal: 43 kiloya kadar düştüm

Arkadaşı ile yemek yemeye gittiğini söyleyen Şimal, sağlık durumu hakkında bilgi verdi. Kemoterapi gördüğünü ve bu süreçte saçlarını kaybettiğinden bahseden şarkıcı, sözlerine şu şekilde devam etti: Hastalığımda hiç bu kadar destek göreceğimi tahmin etmezdim. Meğer ne çok sevenim varmış. Demet Akalın, Bengü, Derya Uluğ, Koray Avcı, Merve Özbey, daha sayamayacağım birçok arkadaşım destekleri hiç eksik etmediler." "Yaklaşık beş hafta sonra bir ameliyat daha geçireceğim ve bir göğsüm alınacak.

Yaklaşık 5 hafta sonra bir ameliyat daha geçireceğim ve bir göğsüm alınacak. Bunlar yerine konulabilecek şeyler" dedi. "43 KİLOYA KADAR DÜŞTÜM" Basın mensuplarının "Peki bu süreçte sahnelere devam edebiliyor musunuz?" sorusuna ise "Sahneye çıkmaya başladım. Hatta doktorum enerji versin diye 1 adet muz yememe de izin vermişti. Ama ben yerimde duramıyorum hoplayıp zıpladığım için geçenlerde ufak bir rahatsızlık geçirdim. Bu sıralar ara verdim" şeklinde konuştu. Bir hayli zayıfladığı görülen şarkıcı iştahının hastalık döneminde bozulduğunu ve 43 kiloya kadar düştüğünü söylerken, bu sıralar kilo alma dönemine girdiğini ve 47 kiloya çıktığını ifade etti. 

"BİZİM İÇİN EN GÜZEL GÜN" 

Ünlü şarkıcı gördüğü tedavi sonrasında geçtiğimiz ay uzun zamandır aşk yaşadığı sevgilisi Necati Arıcı ile evlilik yolunda ilk adımı attı ve nişanlandı. Kız isteme töreninden görüntüleri paylaşan sosyal medya hesabından paylaşan Şimal, 'Bizim için en güzel gün' ifadelerini kullandı. "DIŞIMI SÜSLERKEN İÇİMİ UNUTMUŞUM" 34 yaşındaki şarkıcı, meme kanserine yakalandıktan sonra "Her ne kadar bu konularda bilinçli olduğumuzu düşünsek de bazen bazı şeyleri erteleyebiliyormuşuz... Dışımı süslerken, içimi unutmuşum... Kendime çok kızgınım! Çok küçük bir kitleyken kendimi ertelediğim için tedaviye alındım" ifadelerini kullanmıştı. "LÜFTEN BENİM GİBİ ERTELEMEYİN!" Şimal, hemcinslerine, "Tüm kadınlarımız erken teşhis için önce kendi muayenesini kendisi yapmayı öğrenmeli. Lütfen siz benim gibi kendinizi ertelemeyin!" diye seslenmişti. 

"MÜCADELEMİ ASLA BIRAKMAYACAĞIM" 

Tedavisi için saçlarını kazıtan 35 yaşındaki şarkıcı, doğum gününde de bir mesaj paylaşmıştı. Şimal, "Yeni yaşımda dileğimin ne olduğunu az çok tahmin etmişsinizdir. Yanına bir kaç bir şey daha ekledim yine de. Bu hastalık beni buldu ama yanında bir sürü kalp kazandırdı. DM'den hiç tanımadığım kişilerin dilekleri duaları nasihatları beni hayata tekrar bağladı. O kişilerle gönül bağım nefes aldığım sürece devam edecek inşallah. Arayan, mesaj atan herkese sonsuz teşekkür ederim. Kendimi çok şanslı hissediyor, mücadelemi asla bırakmayacağıma söz veriyorum. İyi ki varsınız dostlarım hepiniz şifa veriyorsunuz..." sözleriyle duygularını dile getirmişti. Üretim ve Tasarım. Bilgi Grubu