Vaka: 24,317

İyileşen: 23,273

Vefat: 189

Vaka: 24,317

İyileşen: 23,273

Vefat: 189

12.73
14.34
16.99

...
Magazin

Şarkıcı Bulut Duman hakkında zorla getirme kararı

Anadolu 3. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmaya, sanık Bulut Duman katılmazken, taraf avukatları salonda hazır bulundu. Duruşmada taraf avukatları yer aldı. Tanık olarak dinlenen A.H., Bulut Duman'la Hornet isimli uygulamadan tanıştığını, Duman'ın evine gittiklerini, ilişkiye girdiklerini söyledi. Duman'ın 15 aylık kendi bebeğinin yanında cinsel ilişkiye girmek istediğini dile getiren A.H, Duman'ın kendisinden bebeğe cinsel istismarda bulunmasını istediğini ama cinsel istismarda bulunmadığını belirtti. 

30 BİN DOLAR KARŞILIĞINDA TAŞIYI ANNEYE YAPTIRDIĞINI SÖYLEDİ 

Söz konusu durumdan rahatsız olarak arkadaşına anlattığını belirten A.H, "Bulut Duman bana mağdurunun annesinin olmadığını, 30 bin dolar karşılığında taşıyıcı anneye yaptırdığını söyledi. Başka bir çocuk da yaptırdığını, onun düşük olduğunu söyledi. Çocuğun annesinin Gürcistanlı bir taşıyıcı anne olduğunu söyledi ifadelerini kullandı. Ben ilişki için Bulut'tan para almadım" dedi. 

TEHDİT İDDİASI 

Bunun üzerine söz alan sanık avukatı, Bu olaydan önce müvekkilime tehdit mesajı gönderilmiş, 300 bin lira talep edilmiştir. 'Eğer bu parayı vermezsen çocuğunu bir daha göremezsin' demiştir. Bulut Duman tehdit eden şahsı şikayete giderken yolda ayağından vurulmuştur. Tehdit mesajından bir gün sonra hakkında istismar şikayeti yapılmıştır. Mağdur avukatı, sanığın beyanı alındıktan sonra beyanda bulunacaklarını kaydetti. 

DUMAN HAKKINDA ZORLA GETİRME KARARI 

Ara kararını açıklayan mahkeme heyeti, mağdurun annesi olarak gözüken A.A.'ya beyanının alınması için davetiye gönderilmesine karar verdi. Sanık Bulut Duman'ın zorla getirilmesine karar veren mahkeme, duruşmayı eksikliklerin giderilmesi için erteledi. Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hazırlanan iddianamede, şarkıcı Bulut Duman'ın Kadıköy'deki evinde internet üzerinden tanıştığı ve eşcinsel birliktelik yaşadığı A.E.H. ile cinsel ilişkiye girdiği sırada, kendi bebeğine A.H. tarafından cinsel istismarda bulunmasını istediği iddia edildi. İddianamede, Duman'ın çocuğun cinsel istismarı suçundan 27 yıldan az olmamak üzere hapisle cezalandırılması talep edildi.