13.43
15.24
18.27

...
Magazin

Ebru Yaşar: Hülya Avşar gaza gelmiş!

Uzun yıllar programlarda dans gösterisi sergileyen Didem Kınalı, Alt kadrolarında ve afişlerinde oryantal istememelerinden çok sıkıldım. Bu iddiayla ilgili ismi geçen sanatçılardan Ebru Yaşar dan, Hülya Avşar'ın sahne afişinde özellikle Didem in yer almasını istediği haberleri hakkında konuştu. Ebru Yaşar, önceki akşam Maslak 1453'de bulunan Yeni Gazino da sahne aldı. Üçüncü defa yerde hayranlarıyla buluşan müzikçi, performansıyla kendisini dinlemeye gelenlere müzik ziyafeti yaşattı. 

Sahne öncesi yaptığı hazırlık rutinleri anlatan Yaşar, Geceden başlar benim rutinim. Çok hoş uyumam, yeterli bir uyku çekmem lazım. Gündüzleri olabildiğince dinlenmeye çalışırken, bitki çayları içiyorum. Çocuklarla daha az konuşup, relaks olmaya çalışıyorum. Hasan Can seyrediyorum, gülmem lazım. Böyle neşeli muhabbetli gün olsun ki ben de burada dinleyicimize elektriği geçirmek istiyorum. Hoş bir sahne olsun istiyorum dedi. 

ÖYLE BİR ŞEY OLABİLİR Mİ? 

Güzel bir sahne olsun istiyorum Didem Kınalı'nın Bazı sanatçıların alt kadrolarında ve afişlerinde oryantal istememelerinden çok sıkıldım sözlerinin gündem olmasının ardından Yaşar, konuya ilişkin şunları söyledi: Haberim yok diyeceğim ama abes kalacak. O da bizim çok sevdiğimiz bir sanatçı arkadaşımız. Bu öyle bir şey yani. Zati ondan evvelki gecelerde vardı Kadrodur bu, takımlar değişir. Bazen başka türlü uygun görür. Müessese bazen öyle uygun görür. Bakın benim bu gece üçüncü gecem. Takım daima sürekli değişiyor, değişecektir. Öyle bir şey olabilir mi? 

Ebru Yaşar, Hülya Avşar'ın sahne afişine özellikle oryantal Didem Kınalı'yı bastırdığı söylentilerini değerlendirdi. Canım o da gaza gelmiş orada, ne yapsın! Fakat yanlış manaya olmuş diye düşünüyorum. Kimsenin burada art niyeti asla yok, olamaz. Sanat topluluğu zati küçük. Hepsi benim sevdiğim dostlarım arkadaşlarım, kardeşlerim oluyor. Benlik bir durum yok." dedi.  Uzun yıllar programlarda dans gösterisi sergileyen Didem Kınalı, Alt kadrolarında ve afişlerinde oryantal istememelerinden çok sıkıldım. Kendi ülkemde artık bu kadar itilmek, kakılmak çok ağrıma gidiyor. O müzik söylüyor, ben dans ediyorum. Birbirimizden çok başka taraftayız formunda konuşmuştu.

İlgili Haberler